Arama:

Değerli öğrenciler,

Hayatların dönüştürüldüğü, vizyonların beslendiği ve hayallerin gerçeğe dönüştürüldüğü bu eşsiz Kolej’e hoş geldiniz. Dahi Koleji’ni akademik hayatınıza yön vermek için uygun bir kurum olarak gördüğünüz için mutluyuz. İlkemiz, tüm öğrencilerimize kaliteli bir eğitim hizmeti sunarak 21. Yüzyıl becerilerini kazanmalarını sağlamak.

Kolejimiz, 2019 yılında Ortaokul ve Anadolu Lisesi olarak Erzurum halkına hizmet vermek için kurulmuş ve kuruluşundan bu yana olağanüstü dönüşümler ve iyileştirmeler geçirmiştir.

Kendini işine adamış, deneyimli idari ve akademik personelden oluşan bir ekiple, öğrencilerimizin eğitim hedeflerine ulaşmasını sağlamaya devam ediyoruz. Kolejimiz, ilk ve ortaöğretimin yalnızca akademik gelişim değil, aynı zamanda öğrencilerin toplum üzerinde olumlu etki yaratacak birer aktif vatandaş olması için de çaba harcamaktadır. Bu nedenle, size yalnızca bilgi vermekle kalmayıp, aynı zamanda bir kariyer edinmenizi ve genel olarak topluma anlamlı bir katkıda bulunmanızı sağlayacak kaliteli bir eğitim de sunmaya çalışmaktadır.

Dahi Koleji adına, eğitim ve kişisel gelişiminizde şimdiden sizlere başarılar diliyorum.

İlhan Özsaygın

Kurucu Müdür